• Alevi Bektaşi Derneği
  • Alevi Bektaşi Derneği
Print

Cuma Lokmamızda Canlarla Bir Olduk

EmnkDerneğimiz tarafından Cuma Sabahları Cuma Lokması’na teşrif ederek bizleri onurlandıran  İlçe Emniyet Müdürümüz Sn. İbrahim Ethem Öztürk ve  İlçe Jan.Kom.Vekili J.Ütgm.Ersin Erkut’a ve deyiş ve mersiyeleri ile lokmamıza renk katan Zakir Muharrem Çalkan’a teşekkür ederiz. 

Print

Mah-ı Muharrem, Şehid-i Kerbela Konferansımız

muhkDerneğimiz tarafından “Mah-ı Muharrem Şehid-i Kerbela” başlıklı konferans düzenlendi. Fatsa Belediyesi Kültür Sarayı’nda düzenlenen konferansa Fatsa Kaymakamı Mehmet Yapıcı, Fatsa Belediye Başkan Yardımcısı Fatih Erişmiş, Çatalpınar Belediye Başkanı Ahmet Türe, Fatsa İlçe Müftüsü Hüseyin Can, Fatsa İlçe Milli Eğitim Müdürü Ekrem Cİnoğlu, Siyasi parti temsilcilerive çok sayıda davetli katıldı.

Print

2.Piknik Şölenimiz

piknik2k26 Mayıs 2015 Pazar günü Taşlıca Mah. Piknik alanında üyelerimizin katılımıyla 2.Pikniğimizi gerçekleştirdik. Üyelerimizin yoğun teveccüh gösterdiği pikniğimizde doyasıya eğlenme, bir yılın stresini atma imkanı bulduk. İkinci pikniği gerçekleştiren derneğimiz önümüzdeki yıllarda daha geniş katılımlı piknik planlamaktadır.

Print

Cuma Lokmamızın Konuğu Kaymakamımızdı

kayKDerneğimiz tarafından düzenlene Cuma Lokma'sının bu haftaki konuğu ilçe Kaymakamımız Sayın Mehmet Yapıcı ve Yazı İşleri Müdürü Ahmet Çelikti. Teşriflerinden dolayı derneğimiz adına sayın kaymakamımıza ve Müdürümüze teşekkür ederiz

Print

Keçeci Baba Türbesi Ziyaret Gezimiz

kececikDerneğimiz tarafından sosyal aktivite kapsamında Keçeci Baba Türbesi'ne ziyaret gezisi düzenlenmiştir. İki günsüren gezide  Reşadiye-Erbaa-Niksar güzergahında yapılmıştır. Gezinin birinci gününde Reşadiye gezilmiş ve reşadiye kaplıcalarında konaklanılmış, ikinci gününde ise Tokat Erbaa'da bulunan Keçeci Baba Türbesi ziyaret edilmiş, niyazlarda bulunulmuş,